Piotr Kosieradzki
Najmłodszy stażem muzyk w zespole Workaholic…
Zaczął współpracę z zespołem w styczniu 2012 roku. Gra na skrzypcach od 7 roku życia. Po ukończeniu średniej szkoły muzycznej, poszedł drogą w kierunku „muzyki rozrywkowej”, udzielając się w różnych stylach i formacjach.
Stały uczestnik słynnych jam session w Klubie Jaszczury, co zaowocowało założeniem grupy muzycznej Inferno (funky jazz). W zespole tym grał z takimi muzykami jak Ryszard Idzi, Adam Mikos, Mariusz Pędziałek, Zbigniew Karkowski oraz Ryszard Wołowiec (dawne dobre czasy). Wraz z kolegami tworzył ilustracje muzyczne dla Teatru Inferno, prowadzonego przez Jacka Schoena.
Dostrzeżony w roku 1974 na Jarmarku jazzowym w Warszawie, zdobył nagrodę w postaci zaproszenia do wzięcia udziału w warsztatach jazzowych w Chodzieży, gdzie pobierał lekcje u wielu znakomitych muzyków (Jaremko, Miśkiewicz, Suchanek…)
Współpracował również m.in. z Nataszą Czarmińską, Ryszardem Styłą, Krzysztofem Ścierańskim oraz wieloma muzykami z krakowskiego świata jazzu i muzyki rozrywkowej, biorąc udział w wielu projektach i koncertach muzycznych. Bardzo sobie chwali obecną współpracę z Workaholicami – „Tu znalazłem swoje muzyczne miejsce!”